Reklamlar
Hava ve Yol Durumu 2017-06-16 16:56:27 Karakaya

Hava Durumu Hafta Sonu Nasıl Olacak Ankara, İstanbul, İzmir

Mevsim normalleri altında seyreden hava sıcaklıkları ne çok sıcak ne çok soğuk bir şekilde devam ediyor. Genel olarak ılık ve yağmurlu bir Haziran ayının yaşandığı yurt genelinde kısa süreli şiddetli sağnak yağmurlar hayatı felç ediyor.

 

Başkent Ankara'da hava durumu 17 Haziran 2017 Cumartesi günü parçalı bulutlu olacak. 27 derece hava sıcaklığının görüleceği Ankara'da nem oranı %35 seviyelerinde görülüyor. 18 Haziran 2017 Pazar günü hava durumu sıcaklığı aynı olan Ankara'da akşam 18:00'den sonra %10'luk bir yağmur bekleniyor.

En kalabalık şehrimiz İstanbul'da 17 Haziran 2017 Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim. %47 oranında nem görülecek İstanbul'da Pazar günü yağmur geliyor. Gece vakti başlaması beklenen gün boyu aralıklarla kendisini gösterek yağmu sağnak şeklinde İstanbulda yağacak. İstanbul'da hafta sonu Pazar günü sağanak yağışlı bir gün bekleniyor.

Ege'de İzmir şehrimizde 17 Haziran 2017 tarihinde güneşli bir hava hakim olacak. Sıcaklığın 30 derece üzerine çıkacağı İzmir'de 18 Haziran 2017 Pazar günü yağmur var. Akşama doğru etkisini kaybecek yağmur sabah ile öğle vakti arasında kendisini gösterecek. Yer yer yağışlı olacak İzmir'de Pazar günü vatandaşların tedbirli olması istendi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek