Reklamlar
Gündem 2017-03-09 14:31:33 Karakaya

Hamile Kadın Gasp Değil Fuhuş Yaparken Darp Edildi

Adana'da 31 yaşında ki hamile kadın S.G. bu sabah yol kenarında baygın bulundu. 2 şüpheli'nin kendisini darp etdiğini belirten, S.G.'nin fuhuş için iki kişi ile anlaştığı bu durumda oral seks yapmayı teklif ettiği fakat 2 kişi bunu kabul etmeyince S.G.'yi aynı kişiler dövdüğü öğrenildi. Gasp Büro Amirliği hamile kadını tekrar sorgulayınca gerçek ortaya çıktı.

Adana'da hamile 31 yaşındaki S.G., bu sabah yol kenarında baygın bulundu. S.G., fuhuş için tanımadığı 2 kişi ile ormanlık alana gittiğini, hamile olduğu için oral seks yapmayı teklif ettiğini, bunu kabul etmeyen aynı kişiler tarafından dövdüğünü söyledi.

YOL KENARINDA BAYGIN BULUNDU

Sabah merkez Seyhan İlçesi Büyükdikili Mahallesi otoyol kenarında baygın halde bir kadını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler, hamile kadını Denizli Polis Merkezi Amirliği'ne götürdü. S.G., karakola çağrılan ambulansla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Montu ile yüzünü kapatan S.G., tedavi altına alındı.

İLK İFADESİNDE TECAVÜZ ETMEK İSTEİKLERİNİ ÖNE SÜRDÜ GASP BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ YENİDEN SORGULADI

İlk ifadesinde Gaziantep'te yaşadığını dün Adana'ya gelip kız arkadaşıyla gün boyu gezdiğini, gece olunca da dönüş için otobüs beklediği yere gelen 2 kişinin kendini kaçırıp Çukurova İlçesi'nde ormanlık alanda tecavüz etmek istediğini ileri sürdü. Tanımadığı kişilerin direnmesi üzerine dövüp, cep telefonu ve parasını gasp ettiğini, kendisini de yol kenarına bırakıp kaçtığını ileri süren kadın, tedavisinin ardından Gasp Bürosu ekipleri tarafından tekrar sorgulandı.

FUHUŞ KAYDI ÇIKAN S.G. İKİ KİŞİYLE BİRLİKTE OLMAK İÇİN ANLAŞMIŞ İKİ KİŞİDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Poliste fuhuş yapmaktan kaydı bulunan kadın, polisin çapraz sorgusu üzerine ifadesini değiştirdi. Gaziantep'te hayat kadınlığı yaptığını anlatan S.G., Adana'da gece saat 03.00 sıralarında durakta beklerken yanına gelen tanımadığı 2 kişi ile birlikte olmak için anlaşıp Çukurova İlçesi'nde ormanlık alana gittiklerini, hamile olduğu için oral seks yapmayı teklif ettiğini, ancak bunu kabul etmemeleri yüzünden aralarında tartışma çıktığını ileri sürdü. Tanımadığı kişilerin kendini dövüp, yol kenarına bırakıldığını belirten kadın, tecavüz girişimi ve gasp iddialarının da doğru olmadığını, bu kişilerden de şikayetçi olmadığını söyledi.

Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek