Reklamlar
Gündem 2017-01-11 13:58:31 Karakaya

Haliç'den Soğuk Sulara Atladı Polisin Elinden Kaçtı

Kendisini metrelerce yüksekten soğuk suya atan deniz polisi tarafından karaya çıkartılıp ifadesi alınması için emniyete götüreleceği sırada polislerin elinden kaçan şahıs kayıplara karıştı. Kimliği bilinmeyen kişi atlamaması için ikna edilirken atladığı Haliç'e deniz Polisi tarafından kurtarıldı karaya çıkartıldı. Polis otosuna götürüldüğü sırada şahıs polislerin elinden kaçtı.

Haliç Metro Köprüsü'nün korkuluklarına çıkan bir kişi, kendini metrelerce yüksekten Haliç'in soğuk sularına bıraktı. Deniz polisinin can simidi ile kurtardığı şahıs, karaya çıkar çıkmaz ifadesi alınmak üzere emniyete götürüleceği sırada polisin elinden kaçarak kayıplara karıştı. Şahsın kendini Haliç'in soğuk sularına bırakması ve polisin elinden kaçma anları İhlas Haber Ajansı tarafından saniye saniye görüntülendi.

ÇIKTIĞI KÖPRÜDE ATLAMAMASI İÇİN İKNA EDİLMEYE ÇALIŞILIRKEN ATLADI

Haliç Metro Köprüsü'nde aksiyon filmlerini aratmayacak sahneler yaşandı. Kimliği öğrenilemeyen bir kişi köprü üzerine gelip, seyir terasından aşağıya atlayacağını söyledi. Polis ekiplerinin yoğun çabalarına rağmen şahıs ikna edilemedi. Bir süre sonra kimliği belirsiz şahıs kendisini Haliç'in soğuk sularına bıraktı.


SOĞUK SUYA ATLADI SAĞLIK EKİPLERİ MÜDAHALE EDİP DURUMU İYİ OLDUĞU BELİRTTİ

Şahsın aşağıya atlayışı saniye saniye İHA tarafından görüntülendi. Bu sırada aşağıda hazır bekleyen deniz polisi şahsa can simidi attı. Can simidini yakalayan şahıs son anda kurtarıldı. Daha sonra tekneyle karaya götürülen vatandaşa ilk müdahale sağlık ekiplerinden geldi. Sağlık ekipleri yaptığı müdahale sonrası şahsın durumunun iyi olduğunu belirlendi. Bu sırada polis ekipleri, vatandaşı ifadesini almak için polis merkezine götürmek istedi. Polis otosuna götürülen şahıs polis ekiplerinin elinden kaçarak gözlerden kayboldu.

POLİS OTOSUNA GÖTÜRÜLÜRKEN KAÇTI

Tüm bu yaşananlar ise saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, Haliç Metro Köprüsü'ne çıkan şahıs polisin ikna çabalarına rağmen kendisini suya bırakıyor. Deniz polisi can simidini atarak vatandaşı kurtarıyor. Ardından şahıs polis otosuna götürülürken polislerin elinden kaçarak kayıplara karışıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek