Reklamlar
Politika 2017-05-12 15:03:26 Karakaya

Halep Katliamını Duyuran Aileye Kimliklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan Verdi

Yardım çağrısında bulunup dünyaya Halep katliamını duyuran aile'ye Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kimliklerini verdi. Suriyeli aile'yi Çin ziyareti öncesi kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Bana Alabed ve ailesine Türk Vatandaşlığına geçmelerinden dolayı kimliklerini kendisi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Halep'teki katliamları dünyaya duyurarak, yardım çağrısında bulunan 8 yaşındaki Suriyeli Bana Alabed ve ailesine kimliklerini verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SURİYELİ AİLE TÜRK VATANDAŞLIĞI KİMLİKLERİNİ VERDİ

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, Halep'teki katliamları dünyaya duyurarak, yardım çağrısında bulunan 8 yaşındaki Suriyeli Bana Alabed ve ailesine Türk vatandaşlığına geçmeleri dolayısıyla kimliklerini sundu.

SURİYELİ AİLE ARTIK TÜRK VATANDAŞI

Geçtiğimiz aralık ayında Halep bombardımanından kurtularak ailesiyle birlikte  Türkiye'ye sığınan Bana Alabed ve ailes Türk vatandaşlığına alındı. Bana ailesinin kimliklerini  Cumhurbaşkanı Erdoğan  Çin ziyareti öncesi verdi.

SİZİN ÇOCUKLARINIZ GİBİ BARIŞI HAK EDİYORLAR

ABD Başkanı  Donald Trump'a mektup yazan Bana, "Suriyeli çocuklar için bir şey yapmalısınız çünkü onlar da sizin çocuklarınız gibi ve barışı hak ediyorlar" demişti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek