Reklamlar
Dünya 2017-06-29 09:52:05 Karakaya

Gizli Servisler Teröristlere Destek Veriyor

Rusya Devlet Başkanı Putin, Rusya sırında gizli servislerin teröristlere destek verdiğini açıkladı. Kriz oluşturmak için direk olarak teröristlere destek verildiğini belirten Putin, yabancı gizli servislerin Rus ekonomisine, savunmasına ve siber erişiminde bilgi almak için faaliyetler yapıldığını söyledi.

PUTİN DIŞ İSTİHBARAT ANA BİNASINDA KONUŞMA YAPTI SINIRDA KRİZ VAR

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bazı yabancı gizli servislerin Rus sınırına yakın olan bölgelerde kriz yaratmak için direk olarak terör örgütlerini desteklediklerini söyledi.

RUSYA SINIRINDA KRİZ OLUŞTURMAK İSTEYEN GİZLİ SERVİSLER

Dış İstihbarat Servisi ana binasında konuşma yapan Putin, "Rusya'nın ne tür tehditlerle karşı karşıya geldiğini biliyorsunuz. Bunların arasında gelişimimizi engelleme ve Rus sınırına yakın bölgelerde kriz yaratma çabaları yer alıyor." dedi.

YABANCI GİZLİ SERVİSLER DESTEK VERİYOR

Putin, bu amaçla terör örgütlerinin de kullanıldığını belirterek şöyle devam etti: "Terör örgütlerinden bazıları yabancı devletlerin gizli servislerinden direk destek alıyorlar. Yabancı gizli servisler terör örgütlerinin Rusya ve müttefiklerine karşı faaliyetlerinde önemli rol oynuyorlar. Rusya'nın savunma, ekonomi ve kaynak potansiyeli verilerine erişebilmek için yeni bilgi koparma metodları ve siber ataklar kullanılıyor."

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek