Reklamlar
Spor 2017-06-12 13:52:31 Karakaya

Geleceğin Futbolcusu Lucianinho

Oynadığı futbol oyunuyla şimdiden dev kulüplerin kıskacında olmayı başaran 12 yaşındaki yetenek Lucianinho attığı goller ile parmak ısırtıyor. Futbol oyun kurgusunu sahaya çok iyi yansıtan Lucianinho akranlarıyla çıktığı maçta mesafe tanımaksızın attığı goller ile herkes şaşırtıyor.

 

Brezilya futbolunda dünya futboluna nam salmış futbolculara bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak genç yetenek Neymar'ın Barcelona formasıyla harikalar yaşattığı Avrupa futbolunda 10 yıl sonra yeni bir yeteneğin geleceği şimdiden konuşulmaya başlandı.

Brezilya'da Flamengo alt yapısında forma giyen çıktığı maçlarda futbol oyun kurgusuyla parmak ısırtan Lucianinho attığı goller ile rakiplerini deviriyor. Bire bir etkili olan genç yetenek şimdiden Brezilya'da ve Dünya çapında konuşulmaya başlandı. 2022 Dünya Kupasında Brezilya forması giyeceği konuşulan genç yetenek için Flamengo büyük bir özen gösteriyor.

Yeşil sahalarda fırtına gibi esen 12 yaşındaki futbolcu Lucianinho şimdiden adını duyurmaya başladı. Bir çok futbol kulübü genç futbolcuyu renklerine katmak için ön görüşmeler yapmaya başladı. Neymar'ın tahtını sallayacak olan genç futbolcu için Avrupa kulüpleri Lucianinho izlemeye aldı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek