Reklamlar
Magazin 2017-01-09 12:44:42 Karakaya

Gecenin Dekolteli Rüküşleri

Altın küre ödüllerine katılan ünlü isimler şıklık yarışına girdiği gecede dekoltelerini konuşturdu. Magazin objektfileri her gelen ünlünün şıklık yarışından çok dekolteli kıyafet tercih ettiğini kısa sürede farkedince konsept kısa sürede anlaşıldı.

 

74. Altın küre ödüllerine çok sayıda ünlü isim katıldı. Kırmızı halıda yürürken ve magazin objektiflerine poz verilen bölgede şıklık yarışının başlangıcı verildi. Davete katılan ünlü isimler ödül gecesini gölgede bırakan dekolte kıyafetleriyle konuşuldu.

Poz vermek için kıyafetlerini çekiştirdikleri sırada frikik vererek talihsiz kazalar yaşayan ünlü isimler durumu geç farketti. Dekolte konusunda oldukça cesur olan ünlü isimler havanın soğuk olmasına aldırış etmediler. Geceye en açık dekolteli kıyafetlerini seçerek gelen ünlü isimler magazin objektiflerine poz verdi.

Dekolteli kıyafet tercih ederek ödül gecesine gelen ünlü isimler aynı zamanda moda tasarımcıları tarafından gecenin de rüküşü ilan edildiler. Kıyafetin dekolteli olması güzel anlamına gelmediğini belirten moda tasarımcıları ünlü isimlerin gece de dikkat çekmek için bu yolu seçtiğini ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek