Reklamlar
Gündem 2017-05-02 09:19:21 Karakaya

Gece Vakti Esenyurt'ta Patlama Sesi

5 katlı bir apartmanda patalama oldu. Nedeni henüz bilinmeyen patlama gece vakti yaşandı. 3 kişinin yaralandığı patlamada yaralılar vatandaşların yardımıyla hastaneye götürüldü. Bölgeye gelen bomba imha ekipleri yaptıkları ilk incelemede daiere uyuşturucu imalatı yapıldığı ve kullanılan kimyasal maddelerin patlamaya neden olmuş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi 1881 Sokak'ta bulunan 5 katlı apartmanın en üst katındaki dairede henüz belirlenemeyen bir nedenle saat 01.00 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın şiddetiyle dairenin cam ve çerçeveleri sokağa fırladı.

ESENYURT'TA DAİEREDE PATLAMA OLDU 3 KİŞİ YARALANDI

Olayda dairede bulunan 3 kişi yaralandı. Yaralılar vatandaşlar tarafından  Bakırköy Dr.  Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye, ambulans ve Bomba İmha ekipleri de sevk edildi.sevk edildi.  Polis ve itfaiyenin incelemeleri devam ediyor.  Polis dairede uyuşturucu imalatı yapıldığı ve kullanılan kimyasal maddelerin patlamaya neden olmuş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek