Reklamlar
Spor 2017-05-17 17:02:23 Karakaya

Futbol Maçında Kadın Şiddeti

Futbol maçlarında şimdiye kadar görmeye alıştığımız şiddeti bu sefer kadınlar birbirine uyguladı. Tribünlerde ve yeşil sahalarda daha çok kavga çıkmaması için ailelerin geldiği futbol maçlarında bu sefer farklı bir durum yaşandı.

 

Futbol'da mücadeleyi seven sadece erkekler değil aynı zamanda kadın futbolcularda doksan dakika yeşil sahalarda mücadele ediyor. Daha çekişmeli geçen müsabakalarda kadın futbolcularda birbirlerine karşı şiddet göstermekten çekinmiyor.

Bosna Hersek'de yaşanan olayda Kadın futbolcular birbirine girdi. Yeşil sahalarda ender olarak görülen bu olayda kadın futbolcu rakibine karşı uyguladığı şiddet sonrası maçtan atıldı. Rakibine karşı ölümcül derecede şiddet gösteren kadın futbolcu aldığı ceza ile futbol yaşamını bitirdi.

Bosna Hersek Zeljeznicar ile Mladost kadın futbol takımları arasında oynanan maçta Silvija Sekacic rakibi Adnu Ljubanovic'i yumruk atarak dövdü. Faul pozisyonunda çok sinirlenen Silvija Sekacic, rakibine karşı yaptığı hamlelerde hakem duruma müdahale etti Silvija Sekacic'e kırmızı kart gösterdi. Futbol maçı sonrası Bosna Hersek Futbol Federasyonu Silvija Sekacic'e ömür boyu men cezası verdi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek