Reklamlar
Gündem 2017-06-19 14:11:31 Karakaya

Fotoğrafın Gücü Photoshop

Bir çok insan fotoğraf çektirdikten sonra fotoğrafının daha güzel gözükmesi için yardımcı fotoğraf güzelleştirme programları kullanıyor. Bu programların genel ismine Photoshop adı veriliyor. Her bir programın kendine özel adı olsada insanlar fotoğrafın değişikliğe uğradığını görünce Photoshop adını veriyor.

 

Görünümleri ve bakışları değiştiren orjinal fotoğrafı çok farklı bir görüntüye dönüştüren Photoshop programı ile kişi kendisini daha güzel ve morali yüksek hissediyor. Sadece kişi değil aynı zamanda fotoğrafı gören kişilerde orjinal ve Photoshop'lu fotoğrafı görünce ilk olarak Photoshop'lu fotoğrafı beğeniyor.

Sosyal medya'da fotoğraf paylaşan genç kızlar ve erkekler fotoğraflarında değişiklik yapmak için Photoshop programlarına başvuruyor. Saçlarını ve makyajlarını Photoshop programı ile değiştirebilecek kadar gelişmiş olan bu programlar ile kısa sürede istedikleri şekli yapabiliyorlar.

Vücut hatlarını incelterek fotoğraf hilelerini yapabilen genç kız ve erkekler yaptıkları uygulama ile kısa sürede bambaşka biri olabiliyor. Bir çok kişi sosyal medya üzerinden tanıştığı kişileri dışarıda doğal haliyle görünce tanımakta güçlük çekiyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek