Reklamlar
Hayat 2017-06-19 14:10:18 Karakaya

Evinin Bahçesini Değiştirdi

Bahçeli evler her zaman güzel ve ferah bulunmuştur. Bahçesi olan evler güzel çiçeklerin ferah oturma alanların olduğu yerler olarak bilinir. Ev sahipleri sürekli günün büyük bir bölümünü bahçelerinin güzel olması için vakit geçirir.

 

ABD'de bir çok kişi müstakil evlerde yaşar ve geniş bahçeleri bulunur. Şehir düzenlemesinde müstakil evlerde yaşayan insanlar günün büyük bir bölümünü bahçelerinde temiz havayı içlerine çekerk yaşarlar. Bahçelerinin güzel görünmesi için çalışan insanlar farklı görseller meydana getirir.

ABD'li genç kadın bahçesine yeni bir görünüm vermek için yaptığı çalışmada zor bir şekilde önce toprağı kürek ve kazmayla kazdı daha sonra istediği havuzu oluşturdu. Bütün işlemi tek başına gerçekleştiren genç kadın günün sonunda müthiş bir bahçe görüntüsüne kavuştu. sadece çimlerin ekili olduğu bahçesine yeni bir görsel görüntü katan genç kadın günün yorgunluğunu bahçesinde keyif yaparak çıkardı.

Yaptığı süs havuzunun hemen yanına çiçek saksıları yerleştiren genç kadın suyun verdiği ses ve görüntü ile iç huzura kavuştuğunu ifade etti. Gökyüzü ve çimenler ve süs havuzuyla bahçesine yeni bir hava kattığını ifade eden genç kadın yaptığı uygulamadan çok mutlu olduğunu herkesin mutlaka bu uygulamayı denemesi gerektiğini ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek