Reklamlar
Spor 2017-06-09 17:24:18 Karakaya

Efsane Kadroda Ronaldo Olacak

Her yıl yeni sürümüyle piyasaya çıkan oyun listelerini alt üst eden FIFA serisi yeni serisini çıkarmaya başladı. FIFA 18 serisinde transfer güncellemelerini ve kadroları bekleyen FIFA 18 efsaneleşen takımına yeni bir isim katıyor.

 

Bir döneme damga vuran futboluyla efsaneleşen isim olan Brezilyalı Ronaldo, futbol kariyerine son vermesiyle oyun konsollarında da yerini diğer futbolcular bırakmıştı. Geçen senelerin ardından FIFA serisi oyuna efsane futbolculardan oluşan bir takım eklerken yeni seriye efsane takım kadrosuna Ronaldo'yu da katıyor.

Sambacı olarak adlandırılan Brezilya milli takımında forma giyen 2002 Dünya Kupasında Türkiye'ye karşı attığı gol ile takımını finale çıkaran sambacı şimdilerde efsane kadroda yer alacak. Efsane kadroda başka hangi futbolcular yer alacağı henüz bilinmezken Ronaldo'nun döneminde forma giyen, Beckham, Figo, Zidane, R.Carlos, Batistuta, Raul, gibi futbolcuların efsane kadroda olacağı ifade ediliyor.

Pc ve oyun konsollarında tercih edilen FIFA serisi yeni çıkacak olan seride Ronaldo'nun olmasıyla çekişme yeni bir boyut kazanacak. Forvet hattında çok etkili olan durdurulmaz bir güçte olan Ronaldo FIFA 18'de en çok kullanılacak futbolcu olacağı şimdiden söylenmeye başlandı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek