Reklamlar

Doktor Şekerli İçecekleri Bırak Dedi

Kilolu kadın ve erkekler beslenme alışkanlıklarında yaptıkları kararlı değişik ile bir süre sonra kilo vermeye ve daha farklı bir görünüme kavuşuyorlar. Kilo verme işlemi sırasında özellikle yediklerine dikkat eden bireyler vücudun ihtiyacı olmayan ürünleri bırakmasıyla kilo verme işlemini de hızlandırıyor.

 

Kilo vermek için öncelikle uzman bir hekime başvurarak testler yapılarak yiyecek konusunda neler tüketilmeli vücut neyi tüketirse yararlı ve çabuk yakarak kilo aldırmaz şeklinde öğrenmelidir.

İngiltere'de yaşayan Sarah Turner'da beslenme alışkanlığına dikkat etmeyip 111 kiloya kadar yükseldi. Dışarda gezdiği sırada aktif olarak hızlı yürüyememeye ve hareket halinde olduğu sırada çabuk yorularak kendisini kötü hissetmeye başlayan Sarah Turner yemek dışında ve yemekle birlikte tükettiği kolayı bırakma kararı aldı. Sadece kola değil tüm şekerli asitli içeçekleri bırakma kararı alan Sarah Turner ilerleyen günlerde değişimi kendi gözüyle gördü.

Hekime başvuran Sarah uzman hekimin kendisine şekerli içeçekleri bırakması gerektiğini söylemesi üzerine artık içmedi. Yemek yeme şeklinede dikkat etmeye başlayan Sarah Turner kilo verdikçe kazandığı moralini spor yaparak pekiştirince 111 kilo'dan 61 kiloya kadar düştü.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek