Reklamlar
Politika 2017-06-01 09:48:08 Karakaya

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu KKTC'ye Gitti

KKTC'de müzakerelerde gelinen son nokta hakında bilgi alışverişi almak için akşam saatlerinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC'ye gitti. KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile bir araya gelecek Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu kıbrıs sorunu hakkında bilgi alış verişinde bulunacak.

AKŞAM VAKİTLERİNDE KKTC'YE GİTTİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs sorunuyla ilgili temaslarda bulunmak üzere dün akşam saatlerinde KKTC'ye gitti. Bakan Çavuşoğlu, KKTC temasları çerçevesinde KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile bir araya gelecek ve Kıbrıs Müzakerelerinde gelinen son nokta hakkında bilgi alış verişinde bulunacak.

KKTC CUMHURBAŞKANI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu adadaki temasları çerçevesinde KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar, Dektaş, Meclis Başkanı Sibel Siber, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ve Mecliste bulunan Parti başkanları ile de bir araya gelecek. Cumhurbaşkanlığındaki toplantıların ardından KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ortak basın toplantısı düzenleyecek. Bakan Çavuşoğlu, temaslarının ardından KKTC'den ayrılması bekleniyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek