Reklamlar
Dünya 2017-06-06 09:28:22 Karakaya

Dev Kurbağa Gerçek Mi

Neredeyse bir yetişkin insan boyuna gelen cüssesiyle şok etkisi yaşatan görüntünde bir avcı avladığı kurbağanın ne kadar büyük olduğunu sosyal medyada gösterdi. Avını bir tüfekle vurarak öldürdüğünü beliren avcı kurbağanın boyunu havaya kaldırıp gösterdiğinde neredeyse bir yetişkin insanın boyunda olduğu görülüyor.

 

Teksas'da bir avcı tarafından vurulan dev kurbağanın gerçek olup olmadığı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Kurbağayı gören bir çok sosyal medya kullanıcısı durumun gerçek olup olmadığını tartışıyor. Görüntülerin gerçek olmadığını belirten sosyal medya kullanıcıları canlı durumdayken kurbağanın fotoğrafını yada videosu nu çekmesi gerektiğini savunuyor.

Yaklaşık 10 kilogram ağırlığında olan bu dev kurbağa boyutu 1 metreyi geçiyor. Avcı tüfeğinden daha büyük bir av avladığını ifade ederken görüntüler sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Bölgede bulunan bir çok kişi devasa kurbağalar gördüğünü doğrularken bu avlanan kurbağa kadar büyük bir kurbağa görmediklerini ifade etti. Fotoğrafın çekim açısı nedeniyle yanıltıcı olabilceği ifade ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek