Reklamlar
Gündem 2017-06-19 14:13:15 Karakaya

Dev Köpekler Besliyorlar

Bir köpeğin boyutu en fazla 1 ile 1,5 metre boyunda olduğu görülebilirken farklı ülkelerde beslenen devasa boyutta köpekler herkesi şaşırtıyor. Bunları beslemek için günün büyük bir bölümünü ayırmak gerektiği düşünülüyor. Devasa büyüklükteki bu köpekler yolda gezintiye çıktığı vakit herkesi korkutmaya yetiyor.

 

Arka iki ayağının üzerine kalktığında bir yetişkin insanın boyunu geçebilecek şekilde büyük olan bu köpekler kendi türlerine göre en gelişmiş olan köpekeler olarak görülüyor. Sahiplerinin en iyi şekilde beslediği ve şefkat gösterdiği bu köpekler uysal bir şekilde ifadeleri gözüküyor.

Sırtlarında iki belkide üç dört çocuğu taşıyabilecek kadar büyüklükte olan bu köpekler yedikleri besinler ve sahiplerinin onlara gösterdiği şefkat iyi huy ile kendilerini iyi hissederek bu şekilde büyüdükleri ifade ediliyor. Kendi türlerine göre bu kadar büyümeleri normal olmayan köpekler en büyük köpekler olarak gözüküyor.

Standart olarak yapılan bir köpek kulübesine dahi sığmayacak şekilde büyük olan bu köpekler kendilerine özel olarak tasarlanan evlerde ve bahçeli evlerde kendilerine ayrılan yerlerde yaşıyor. Sahiplerinin yanında uysal bir şekilde bekleyen bu köpekleri ilk defa görenler şaşkınlık ve korku yaşıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek