Reklamlar
Gündem 2017-05-18 15:05:31 Karakaya

Deniz Market Koyları Gezmeye Başladı

Migros geçen yıl başlattığı uygulamasını bu yıl da gerçekleştiriyor. Migroz Alışveriş magazını denize indirdi Ege'de Fethiye ve Göcek koylarında gezdiriyor. Ulaşımın zor olduğu yerlere doğru deniz ulaşımı ile ilerleyen Migros Alışveriş Gemisi haftanın her günü sabah 9 akşam 8 arasında koylarda gezecek.

MİGROS GEÇEN YIL BAŞLATTIĞI UYGULAMASINI BU YILDA DENİZE İNDİRDİ

İlk kez geçen yıl tüketicilerle buluşan ve her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle, birebir  Migros mağazası formatında tasarlanan  Migros Deniz Market bu yıl da denizlere indi.   

YAZ MEVSİMİ BOYUNCA FETHİYE VE GÖCEK KOYLARINDA SABAH 9 AKŞAM 8 ARASINDA HİZMET VERECEK

Yaz süresince  Fethiye ve  Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak olan  Migros Deniz Market, haftanın 7 günü 09: 00-20: 00 saatleri arasında belirlenen koylar arasında sefer yapacak ve her akşam 20: 00'dan 24: 00'e kadar  Fethiye Limanında hizmet vermeye devam edecek.

VATANDAŞLARIN RAHAT ŞEKİLDE HAREKET EDEBİLMESİ İÇİN BÜYÜK BİR DENİZ ARACI HİZMETTE 40 METRE UZUNLUĞUNDA 172 METREKARA SATIŞ ALANI BULUNUYOR

40 metrelik uzunluğu ve 172 metrekarelik satış alanıyla süpermarketi denize taşıyan  Migros Deniz Market, paketli meyve, sebze, et ve şarküteri ürünlerinden, günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine kadar üç bin çeşit ürünü tüketicilerine sunuyor.

DENİZ BOTLARIYLA ALIŞVERİŞ YAPMAYA GETİRİLİYORLAR SONRA GERİ GİDİYORLAR

Market içinde yer alan ATM ile bankamatikten para çekebilmenin yanında fatura ödeme, para yatırma, bakiye sorgulama, nakit avans çekme gibi bankacılık işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor. Dileyen müşteriler,  Migros Deniz Marketin botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yaparken, dileyen müşteriler de deniz taşıtlarına ya da bulundukları koya sipariş verebiliyorlar. Marketin lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık olarak takip edilebiliyor.  Migros Deniz Market ürünleri ise doğanın korunmasına katkı sağlamak amacı ile alışveriş poşeti yerine bez çanta ile teslim ediyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek