Reklamlar
Gündem 2017-04-14 16:32:42 Karakaya

Deniz Kenarında Bulunan Ceset 2 Ay Önce Kaybolan Fethiye Başköy Çıktı

Emekli Başkomiser Mustafa Başköy'ün eşinin cesedi vatandaşın ihbarıyla bulundu. 2 ay önce evden ayrılan Fethiye Başköy eve dönmeyince emekli başkomiser Canik Polis Merkezine kayıp başvurusu yaptı. Denize düştüğü ihtimali üzerine arama başlatıldı Fethiye Başköy'e ulaşılamadı. Bir vatandaşın ihbarıyla polis ekipleri harekete geçti kadın cesedi çıkarttığı denizden Fethiye Başköy'e ait olduğu tespit edildi.

SAMSUN'da geçen 15 Şubat'ta kayboylan 52 yaşındaki Fethiye Başköy'ün cesedi vatandaşlar tarafından deniz kenarında bulundu. Emekli başkomiser olan eşi Mustafa Başköy ile oğlu Fatih Başköy gözyaşlarını tutamadı. Ceset otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

DALGIÇ POLİSLER UZUN SÜRE ARADI BULAMADI

Samsun'un Canik İlçesi'nde oturan Fethiye Başköy 15 Şubat günü evden ayrıldı. Geç saatlere kadar eve dönmeyince emekli başkomiser olan eşi Mustafa Başköy, Canik Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Polis güvenlik kameraları görüntülerinden Fethiye Başköyün Canik İlçesi batıpark sahilinde olduğunu belirledi. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. Denize düşmüş olabileceği ihtimali üzerine AFAD, Deniz Şube Müdürlüğü'ne bağlı dalgıç polisler ile Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı'na bağlı ekipler, havadan, karadan ve denizden yaptığı aramalara rağmen Fethiye Başköy'e ulaşılamadı.

COSTAL MEVKİİNDE BİR VATANDAŞ İHBAR YAPTI POLİS EKİPLERİ BÖLGEYE GELDİ KADIN CESEDİNİ ÇIKARDI

Bugün Tekkeköy İlçesi Costal mevkiinde oturan bir vatandaş, polisi arayıp denizde kadın cesedi olduğunu bildirdi. Olay yerine giden dalgıç polisler kadın cesedini sahile çıkarttı. Ceset üzerinde yapılan incelemede herhangi bir yara izine rastlanmadı.

EKİPLER CESEDİN 2 AY ÖNCE KAYIP BAŞVURUSU YAPILAN FETHİYE BAŞKÖY'E AİT OLDUĞUNU TESPİT ETTİ

Polis ve jandarma ekipleri bulunan cesedin Fethiye Başköy'e ait olduğunu belirleyip ailesine haber verdi. Olay yerine gelen emekli başkomiser Mustafa Başköy ile oğlu Fatih Başköy cesedi teşhis ettikten sonra gözyaşlarına boğuldu.

ÇIKARTILAN CESED OTOPSİ İÇİN HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Olay yerinde yapılan incemelenin ardından ceset cenaze aracına konularak otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek