Reklamlar
Gündem 2017-06-15 13:41:18 Karakaya

Demi Moore Bilinmeyenleri Açıkladı

Hollywood filmlerinin aranan yüzü olan güzel oyuncu Demi Moore ilerleyen yaşına rağmen fit bir vücuda sahip ünlüler arasında. Son zamanlarda çok fazla sinema filminde gözükmeyen güzel oyuncu daha çok tv programlarında kendisini gösteriyor. Son olarak "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" programına katılan Demi Moore söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

 

Özel yaşamı hakkında bilinmeyenleri açıklayan güzel oyuncu stresin kendisine iyi gelmediğini belirterek dişlerinin döküldüğünü söyledi. Bir anda yaşadığı olaylar neticesinde stres dolu anlar yaşadığını belirten Demi Moore, stres sonrası ön dişlerinin döküldüğünü söyledi.

Amerika'da kalp hastalığından sonra en çok ölüm riski belirtisi olan steresin ön dişlerini döktüğünü belirten Demi Moore, kısa süre içinde bir diş hekimine giderek dişlerini tedavi ettirdiğini söyledi. Yaşadığı stres dolu anlardan kurtulup kendisini iyi hissetmeye başlayan güzel oyuncu herkese ne olursa olsun strese girmemesi gerektiğini söyledi.

Kalp rahatsızlığından sonra en kötü durumun stres olduğunu belirten Demi Moore kendisinde diş dökülme belirtisi gösterdiğini diğer kişilerde farklı şekilde bir etki gösterebilceğini ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek