Reklamlar
Politika 2017-05-10 15:31:04 Karakaya

Danıştay Törenin'de Tokalaşırken Birbirlerine Bakmadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Danıştay 149. Kurulul Yıl Dönümün de tokalaşırken birbirlerine bakmaması dikkat çekti. Tören esnasında Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sohbet ettikleri görüldü.

Danıştay'ın 149. Kuruluş Yıl Dönümü ve  Danıştay ve İdari Yargı Töreni'ne  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı  İsmail Kahraman, Başbakan  Binali Yıldırım ve  CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu katıldı.

KURTULMUŞ VE KILIÇDAROĞLU TÖRENDE SOHBET ETTİ

Meclis Başkanı Kahraman, Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş ve  CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu törenin yapılacağı salona erken gelen isimlerdendi. Tören başlamadan  Kılıçdaroğlu ve Kurtuşmuş'un bir süre sohbet ettikleri görüldü.

SALONA GİRDİĞİNDE AYAKTA ALKIŞLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan salona giriş yaptığında salondakiler ayağa kalktı. Bazı davetliler ise Erdoğan'ı alkışlayarak karşıladılar.

TOKALAŞMA SIRASINDA BİRBİRLERİNE BAKMADILAR

Erdoğan Numan Kurtulmuş'la tokalaştıktan sonra  CHP Lİderi  Kılıçdaroğlu ile tokalaştı. Ancak hem Erdoğan hem de  Kılıçdaroğlu'nun bu tokalaşma sırasında birbirlerinin yüzlerine bakmadıkları gözlendi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek