Reklamlar
Spor 2017-06-29 15:25:29 Karakaya

Çin'li Milyarderler Futbol Takımı Almak İstiyor

Futbol'da son zamanlarda çok fazla ilgi göstermeye başlayan Çin'li milyarderler Avrupa futbolu heycanına katılmak istiyor.

Son yıllarda Çin futbolunu geliştirmek için harekete geçen Çinli milyarderler futbol ülkelerine yönelerek futbol takımı almak için harekete geçti. Son olarak Almanya 4. liginde milli takımın mücadele vermesiyle Çin futbolu gelişimine bir adım daha atan Çin, futbolun gelişmesi için ülkesine bir çok ünlü futbolcuyuda transfer etti.

Futbol'da uzun süredir bir başarı elde edemeyen Çin futbolu son yıllarda gerçekleştirdiği transferler ile adından söz ettiriyor. Avrupa'da futbol oynayan dünyaca ünlü futbocuları kendi liginde oynatmak için paradan çekinmeyen Çinli futbol kulüpleri bir adım daha atarak Çinli milyarderler Avrupa ülkelerinden futbol takımı satın almak istiyor.

Çinli milyarderler ilk olarak, İngiltere, Fransa ve İspanya'da futbol takımı satın almak istediği bu ülkelerin arasında Türkiye'de olduğu ifade edildi. Futbol gelişimi için Avrupa ülkelerine yönelen Çin'li milyarderler her geçen yıl kalitesi yükselen Çin liginin bir adım daha yükseltmek istiyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek