Reklamlar
Spor 2017-06-16 14:35:37 Karakaya

C.Ronaldo Ayrılmak İstediğini Söyledi

R.Madrid formasıyla bir çok sezonda yıldızlaşan Portekizli futbolcu takım değiştirmek istediğini R.Madrid kulüp başkanına iletti. Gelecek sezon farklı bir takımda forma giymek istediğini belirten C.Ronaldo için Pairs Saint Germain, Monaco ve M.United sırada.

C.Ronaldo R.Madrid ile yollarını ayırma noktasına geldi. Uzun senelerdir R.Madrid forması giyen Portekizli futbolcu R.Madrid forması ile ayrılma noktasında. M.United futbol takımından transfer edilen tecrübeli futbolcu R.Madrid Başkanı ile yaptığı görüşme sonrası ayrılmak istediği ifade edildi.

Premier Lig'e geri döneceği konuşulan C.Ronaldo'nun Paris Saint Germain, Monaco takımları da transfer etmek için sırada bekliyor. 2009 sezonundan bu yana R.Madrid forması giyen başarılı futbolcu geçen 8 senede R.Madrid'e ve kendisine çok şey kazandırdığını ifade etti.

İspanya'da adı vergi kaçırma olayları ile anılan Portekizli olaylar hakkında fazla konuşma yapmazken medya mensuplarına sus işareti yaparak konuşmayacağını ifade etmişti. C.Ronaldo'nun gelecek sezon hangi takım da forma giyeceği merak ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek