Reklamlar
Televizyon ve Medya 2016-12-12 10:16:17 Karakaya

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinin İlk Görüntüleri Yayımlandı

Atv'nin yeni dizisi '' Bu Şehir Arkandan Gelecek '''in ilk görüntüleri yayımlandı. Gürkan Uygun Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun başrollerin de olduğu dizide Gürkan Uygun boks eğitmeni rolünde karşımıza çıkacak. Eski bir boks şampiyonu rolünde göreceğimz Gürkan Uygun'un performansı merak ediliyor.

Cesur ve Güzel'in yapımcısı olan Ay Yapım, yeni sezonda "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisi ile iddialı geliyor. Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun başrollerini paylaştığı ve Gürkan Uygun'un boks eğitmeni rolüyle katılacağı dizinin ilk fragmanı görücüye çıktı.

AY YAPIM'DAN İDDİALI BİR DİZİ DAHA ATV EKRANLARINDA

Senaryosunu Ece Yöreç'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Poyraz Karayel'den tanıdığımız Çağrı Lostuvalı'nın oturduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi Atv ekranlarında karşımıza çıkacak. Yeni sezona iddialı gelen yapım, 4 yaşındayken annesi gözünün önünde öldürülen ve bundan sonra hayatı yük gemilerinde geçen Ali'nin İstanbul'a mecburi gelişi sonrasında hem geçmişini hem de aşkı bulmasını anlatacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin kadrosunda başarılı isimler yer alırken, dizinin 2017 içerisinde yayınlanması planlanıyor.

BOKSÖR GÜRKAN UYGUN BALKAN ŞAMPİYONU

Dizinin baş karakteri Ali'yi profesyonel bir dövüşçüye çevirecek isim ise Gürkan Uygun'un canlandırdığı karakter olacak. Azılı bir boksçu olduğu bilinen karakterin yeni fragmanda 'balkan şampiyonu' olduğu görülüyor.

YENİ SEZON DA BOKSÖRLERİN DİZİSİ OLACAK

Yine yeni sezonda başlaması planlanan, başrolünde Tolgahan Sayışman'ın oynayacağı ve bir boksörü canlandıracağı 'Şampiyon' dizisi ise Gürkan Uygun'un en büyük rakibi olacak. Yeni sezonda iki boksör reytingler için savaşacak.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek