Reklamlar
Gündem 2017-05-18 15:43:04 Karakaya

Bomba Şüphesi Yaşatan Çantadan İç Çamaşırları Çıktı

Bomba paniğine neden olan çanta'da polis ekipleri güvenlik önlemleri aldı olay yerine gelen uzman ekipler fünye ile şüpheli çantayı infilak ettirdi. İşyeri önünde duran çanta bomba paniğine neden olmasıyla güvenlik önlemleri alınarak fünye ile imha edildi içinden iç çamaşırlar çıktı. Kapatılan yol yeniden trafiğe açıldı.

DİYARBAKIR'DA ŞÜPHELİ ÇANTA BOMBA PANİĞİ YAŞATTI EKİPLER KISA SÜREDE OLAY YERİNE GELDİ

Diyarbakır'da bir işyerinin önüne bırakılan siyah bir çanta, bomba paniğine neden oldu. Bomba uzmanları tarafından fünye ile patlatılan çantadan kadın iç çamaşırı ve kıyafeti çıktı.

YENİŞEHİR'DE EN İŞLEK CADDEDE BOMBA PANİĞİ YAŞANDI

Merkez Yenişehir İlçesi'nin en işlek caddelerinden Gevran Caddesi'nde bir işyerinin önüne bırakılan siyah çanta, çevredeki esnaflar arasında bomba paniğine neden oldu. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen polis ekipleri, yolu çift yönlü trafiğe kapattı. Çevre güvenliğini alan polis ekipleri, daha sonra durumu bomba uzmanlarına bildirdi.

FÜNYE İLE PATLATILAN ÇANTADAN İÇ ÇAMAŞIRLARI ÇIKTI CADDE YENİDEN ESKİ HALİNE DÖNDÜ

Özel bomba kıyafetlerini giyen ekipleri çantayı fünye ile patlattı. Ekipler, fünye ile patlatılan çantada kadın iç çamaşırı ve kıyafeti buldu. Çanta, incelenmek üzere emniyete götürülürken, kapatılan yol yaya ve araç trafiğine yeniden açıldı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek