Reklamlar
Gündem 2017-03-20 15:23:52 Karakaya

Bolu'da Üniversiteli Kıza Taciz İddiası

Bolu'nun en işlek caddesinde öğle vakitlerinde üniversiteli bir kıza taciz edildiği iddiası ile çevredeki vatandaşlar kız öğrenciyi sözle taciz eden kişiye müdahale etti. Üniversite öğrencisi kız kendisini sözle taciz eden kişiye tepki göstermesiyle çevredeki vatandaşlar duruma müdahale etti polis çağrıldı. Gözaltına alınan E.Ö. karakola götürüldü.

BOLU'da, E.Ö. kentin en işlek caddesinde üniversiteli kız öğrenciye sözle tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

SÖZLE TACİZDE BULUNAN KİŞİYE TEPKİ GÖSTERDİ ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR DURUMNA MÜDAHALE EDİP POLİS EKİPLERİNE TESLİM ETTİ

Olay,  İzzet Baysal Caddesi'nde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. E.Ö. adlı kişi, iddiaya göre caddede yürüyen Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde eğitim gören kız öğrenciye sözle tacizde bulundu. Kızın E.Ö.'ye tepki göstermesi üzerine çevredekiler duruma müdahale etti. Esnaf ve çevrede bulunanlar tarafından yakalanan E.Ö., çağrılan polis ekiplerine tesilm edildi. E.Ö., karakola götürüldü.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ UĞRADIĞI SÖZLÜ TACİZ SONRASI GÖZ YAŞLARI İÇİNDE KALDI VATANDAŞLAR SAKİNLEŞTİRDİ

Gözyaşlarına boğulan ve çevredeki kadınlar tarafından sakinleştirilen kız öğrenci, E.Ö.'den şikayetçi oldu. E.Ö.'nün, daha önce de caddede yürüyen kızlara sözle tacizde bulunduğu ve hakkında şikayette bulunulduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek