Reklamlar
Dünya 2017-01-11 16:12:15 Karakaya

Boğa Kadın Matadordan Tahrik Oldu

İspanya boğa güreşlerinde alışılmadık görüntü yaşandı. Kadın matadorların da arenada boy gösterdiği İspanya'da ilginç anlar yaşandı. Boğayı durdurmak kolay olmadı.

 

Boğa güreşinde arenada kadın matador hiç ummadığı bir an yaşadı. Kadın matadora direk olarak saldıran boğa kadın matadoru arenada kumların üzerinde üzerine çıktı boğa güreşini izleyenler şaşkınlıkla olan biteni izledi.

Arena'da ilk defa böyle bir durum gördüklerini belirten seyirciler yaşanan durum karşısında şok oldular. Boğa güreşlerini bir çok kez izlediklerini ilk defa bir boğanın matadora karşı böyle bir harekette bulunduğunu belirten seyirciler şaşkınlığını gizleyemediler.

Matador kadın üzerine saldıran boğanın altında kalmasıyla tonlarca ağırlıkta olan boğa matador kadını az kalsın öldürüyordu. Boğanın bu sırada yaptığı eylemler başta seyirciler olmak üzere diğer matadorlarıda şaşırttı. Kadın matadordan tahrik olan boğa gösterilen pelerin yerine kadın matadora saldırmasıyla diğer matadorlar boğayı güçlükle sakinleştirip kadın matadoru kurtardı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek