Reklamlar
Kültür Sanat 2017-02-14 19:38:46 Karakaya

'Bize Hadi Eyvallah' Şarkısı sosyal medya'da hızla yayılıyor.

Müzik dünyasına yeni bir soluk olarak adını yazdıracak olan harika ikili Ata Benli ve İrem Figen’in yeni parçası “Bize Hadi Eyvallah” meraklı ve heyecanlı bir bekleyişin ardından yayınlandı. Müzik severlerin yoğun bir ilgisi ile beklenen yeni parça müzik dünyasına damgasını vuracak. Daha önceleri “Çalsın Sazlar” adlı parçası ile müzik severler tarafından tam not almayı başaran ikili yeni parçası ile yükseleşini ve popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

 

Yeni şarkıları ile başarısını yeniden ortaya koyan Ata Benli ve İrem Figen ikilisi yine hayranlarını mest etmeyi başaracak. Yayınlanan ilk parçaları ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran ve farklı müzik platformlarında milyonlarca kez dinlenmeyi başaran ikili yeni parçaları “Bize Hadi Eyvallah” ile yine yerli ve yabancı platformlarda üst sıraları hedefliyor. İlk çalışmadan sonra hayranları tarafından beklentinin yüksek olduğunun farkında olan sanatçılar yeni parçaları ile başarı çizgisini yükselterek müzik dünyasındaki yerini korumaya devam ediyor.

 

2017 yılı içerisinde büyük bir çıkış yapmayı hedefleyen Ata Benli ve İrem Figen ikilisi yeni şarkıları ile bunun çok zor olmayacağını kanıtlar nitelikte. İlk parçaları Çalsın Sazlar ile zaten farklı platformlarda zirvedeki yerini koruyorken yeni parça ile bu başarılarını yinelemek niyetindeler.

 

Oldukça iddialı bir çıkış yapmayı başaran Bize Hadi Eyvallah’ın sözleri değerli yazar Songül Taşbek’e ait. AmazonMP3, iTunes, Apple Music, Spotify, Fizy ve Türk Telekom Müzik gibi çeşitli platformlardan bu şarkıya ulaşabileceğiniz gibi aynı zaman YouTube üzerinden de şarkıyı dinleyebileceksiniz.

Youtube: Bize Hadi Eyvallah
iTunes: Bize Hadi Eyvallah

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek