Reklamlar
Hayat 2017-04-21 11:51:47 Karakaya

Ayakkabı Giymeyi Bıraktı İşe Yalın Ayak Gidiyor

Ayakkabı giymek bizlerin yürüyüş yaparken koşarken rahat etmesini çevrede bulunan ayağımızı rahatsız edebilecek cisimlere karşı muhafaza eden ayakkabı yaşamımızı kolaylaştıran eşyalarımızın başında gelir. Rahat bir ayakkabı seçmek hepimiz için en avantajlı durumdur aksi takdirde ayağımızda yaşanan bir rahatsızlık nedeniyle ciddi şekilde ağrı çekebiliriz.

 

Ayaklarımız uzun süre ayakkabı içinde durduğu vakit terleme ve kokma gibi sorunlar yaşanabilir. Ciddi şekilde koku sorunu yaşanması nedeniyle gittiğiniz bir evde ve ya kendi evinizde rahatsız edici durumlar yaşanabilir.

İngiltere'nin başkentinde yaşayan 33 yaşında ki Ben Donnely, 4 senedir ayakkabı giymeyi tercih etmiyor. Tüm kıyafetleri eksiksiz bir şekilde giyen ayakkabı giymeyen Donnely, gittiği her yere 4 senedir ayakkabı giymeden gidiyor.

İşe, dışarıda gezmeye neresi olursa ayakkabı giymeyi tercih etmeyen Donnely, yağan yağmurda, kar'da fırtınada olsa ayakkabı, terlik, hiç birini tercih etmiyor. Ayaklarının terli ve kokulu olmasını engellemek için bunu tercih ettiğini söyleyen Donnely yaşam biçimi ile herkesi şaşırtıyor. Ayaklarının yaralanmasından korkmayan Donnely 4 senedir bu şekilde yaşadığını alıştığını söylüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek