Reklamlar
Sinema 2017-09-29 02:35:39 Karakaya

Ay Lav Yu Tuu Filmi

Ay Lav Yu Tuu izle sinemasından sonra komedi filmleri listenizde ilk 5 numaraya yerleştirebileceğiniz bir yapım. Serinin 2.filmi olarak seyirci karşısına çıkan film, yerli komedi filmleri arasında uzun süredir varlığını koruyan köklü bir geçmişe sahiptir. Eski seyirci kitlesinin yanında 2.film ile güçlü bir seyirci potansiyeline sahip olduğunu söylemek de mümkündür.

 

Ay Lav Yu Tuu Filmi Ay Lav Yu filminden yaklaşık 7 yıl sonra Ay Lav Yu Tuu ismiyle ikincisi çekilen filmin, seyirciyi merak ettiren, eğlenceli bir konuya sahip olduğu bilinmektedir. Tinne köyünden çıkıp Amerika’da eğitim alan kahraman daha sonra evlenme niyetiyle köyüne geri dönüyor. Serinin ikinci filminde de Amerika ve Türkiye arasındaki kültür çatışmasına yer verildiği dikkat çekiyor.

 

Pek çok Amerikalının Tinne köyüne gelmesi ile eğlence yeniden başlıyor. Komedi filmleri arasında uzun süre isminden söz ettirecek olan yapım, kaliteli ve donanımlı bir içeriğe sahip. Aylavyu 2 full izle için profesyonel ve kusursuz hizmet veren sitede filmin tadını çıkarabilirsiniz. Ay Lav Yu Tuu Oyuncu Kadrosu Başrolünü Sermiyan Midyat’ın oynadığı Ay Lav Yu Tuu izle ile kahkahaya doyacağınız filmlerden bir tanesi.

Sermiyan Midyat’ın yanında başrolü paylaşan Nikki Leigh de oyunculuğunun kusursuz olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca film boyunca Josh Folan ve Kevork Malikyan gibi yabancı isimlerin oyunculuğuna tanık olmanız mümkün. Kadroda yer alan Ayça Damgacı, Tuna Orhan, Veysi Aslan ve Gizem Karaca da filmin kaliteli oyuncularından yalnızca birkaç tanesi. İnce esprilerin, kinayelerin yer aldığı filmde kültürel uç noktaları kusursuz şekilde canlandıran oyuncular takdir kazanıyor.

Hem Türk kültürünü hem de Amerikan kültürünü komedi üzerinden aksettiren başarılı bir sonuç ortaya çıkıyor. Filmi takılmadan, görüntü kalitesini düşürmeden Ay Lav Yu Tuu full izlemeye başlayın.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek