Reklamlar
Magazin 2017-05-18 16:34:29 Karakaya

Avril Lavigne Öldü Yerine Ona Benzeyen Biri Var İddiası

Rock sanatçısı Avril Lavigne'nin 14 yıl önce intihar ederek öldüğünü yapımcılar ona çok benzeyen Melissa Vendella'nın yerine getirdiği iddia edildi. Sosyal medya'da söylentilerin yayılmasıyla milyonlarca hayranı olan Avril Lavigne'nın öldüğü iddiaları dolaşmaya başladı. Bugüne kadar böyle bir iddianın ortaya atılmadığı magazin gündeminde Rock Yıldızı'nın gerçek olup olmadığı kafaları karıştırdı.

14 YIL ÖNCE İNTİHAR ETTİĞİ SÖYLENDİ YERİNDE ONA BENZEYEN BAŞKA BİRİ VAR

Ünlü rockçı Avril Lavigne bundan 14 yıl önce intihar ettiği, yerine Melissa Vendella'nın getirildiği öne sürüldü. Sosyal medya bu iddia ile adeta çalkalandı.

MELİSSA VENDDELA AVRİL'IN YERİNDE SAHNE ALIYOR ALBÜM ÇIKARTIYOR

33 yaşındaki Kanadalı rock yıldızı  Avril Lavigne'in yıllar önce intihar ettiği ve yerine Melissa Vendella'nın geçtiği iddiası sosyal medyanın gündemine oturdu. Böyle bir iddia daha önce hiç görülmemişti.

ROCK MÜZİK PİYASASINDA EN HIZLI YÜKSELEN KADIN SANATÇININ İNTİHAR ETTİĞİ YEİRNE BAŞKA BİRİ GEÇTİĞİ KONUŞULUYOR

2000'li yılların en hızlı yükselen isimlerinden  Avril Lavigne'in 2003 yılında intihar ettiği ve o zamandan beri yerine ona ikizi kadar benzeyen Melissa Vendella'nın geçtiği iddiası, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

PLAK ŞİRKETLERİ AVRIL'IN YERİNE BAŞKA BİRİNİ GETİRDİ

Şarkıcının, 15 yıl önce çıkardığı ilk albümünün başarısını tekrar yakalayamaması ve dedesini kaybederek bunalıma girdiği biliniyordu. Lavigne'in yakalandığı Lyme hastalığı nedeniyle kendini iyice kapatarak ve en sonunda yaşamına son verdiği söyleniyor. Söz konusu intihar sonrasındaysa plak şirketinin harekete geçerek Avril'in başarısını sürdürmek amacıyla benzeri Melissa'yı eğitip onun yerine koydukları belirtildi. Yas tutmak isteyen aileyi engelleyen şirketin, o yıllara damgasını vuran şarkıcının ölümünü gizlediği iddia ediliyor.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek