Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-05-18 17:18:39 Karakaya

Arkadaşıyla Çıplak Yoga Yaptı Jennifer Scordamaglia

ABD'de yayın yapan tv kanalında sunucu çıplak şekilde yoga yaptı. Daha öncede bir çok programda çıplak şekilde sunuculuk yapan Jennifer Scordamaglia bu sefer bir arkadaşı ile birlikte çıplak şekilde yoga yaptı.

 

ABD televizyon kanallarında sıradışı muhabir olarak adlandırılan Jennifer Scordamaglia kendi sunduğu programlarda giydiği kıyafetler ile ilgi çekiyor. Neredeyse çıplak şekilde tv programı sunan Jennifer Scordamaglia bu sefer çıplak şekilde yoga yaparak ekran başında sınırları zorladı.

Amerika'da yayın yapan Miami Tv'de program sunuculuğu ve muhabirlik yapan Jennifer Scordamaglia arkadaşı Eila Adams ile birlikte ekran başında çıplak şekilde yoga yaptı. Bir çok kez çıplak programlar sunarak kanalın izlenme sayısını yükselten Jennifer Scordamaglia bu sefer yoga hareketlerini çıplak şekilde gösterdi.

Web üzerinden takipçilerine ulaşan Jennifer Scordamaglia, röportajlarında ve program sunumu sırasında neredeyse çıplak tarzda seçtiği kıyafetler ile ilgi çekiyor. Genç yaşında modellik yapmaya başlayan 2008 yılında muhabir olan Jennifer Scordamaglia mesleğinde kendi işini kurdu Amerika'da web üzerinden program sunuculuğu yapıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek