Reklamlar
Gündem 2017-06-19 15:44:21 Karakaya

Aranan Zanlı Domuz Sanılarak Vuruldu

Denizli'de tabancayla İmren Berber'i öldüren, Jandarma Uzman Çavuşu ayağından yaralayan Ali U. ormanlık alanda domuz sanılarak bir köylü tarafından vuruldu. Daha önceki fotoğraflarından tanınan Ali U. yaralı halde ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

DOMUZ ZANNEDİLİP VURULDU HASTANEYE KALDIRILDI

Denizli'nin  Bekilli ilçesinde 37 yaşındaki İmren Berber'i tabancayla öldürürüp kaçan ve  Antalya'da kendisini yakalamak isteyen  Jandarma Uzman Çavuş Hakan Sözeri'yi ayağından yaralayan 47 yaşındaki Ali U., döndüğü  Bekilli'de saklandığı bir dere yatağında, bir köylü tarafından domuz sanılarak av tüfeğiyle vurularak yaralandı. Olay yerine çağrılan jandarmaya sahte kimlik veren Ali U., daha önceki fotoğrafları sayesinde tanınınca gözaltına alınıp, tedavisi için ambulansla hastaneye kaldırıldı.

TÜTÜN TARLASINDA KURŞUN YAĞMURU

Ali U. geçen yıl 2 Ağustos'ta,  Denizli'nin  Bekilli İlçesi kırsal Sırıklı Mahallesi'nde, ilişkisi olduğu ileri sürülen İmren Berber'i tütün tarlasında tabancayla kurşun yağmuruna tuttu. Vücudunu 5 kurşun isabet eden Berber, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olayın ardından kaçan Ali U., güvenlik güçleri tarafından her yerde aranırken, geçen 27 Aralık'ta  Antalya'nın  Konyaaltı İlçesinde, ormanlık alanda saklandığı tespit edildi.  Jandarma, ormanlık alana operasyon düzenledi. Ali U., kendisini yakalamak isteyen askerlerden Uzman Çavuş Hakan Sözeri'yi sağ ayağından yaralayıp, kaçarak izini yine kaybettirdi.

SAHTE KİMLİK VEREN KİŞİNİN ALİ U. OLDUĞU FARKEDİLDİ

Dün  Denizli'nin  Pamukkale İlçesinin kırsal  Kocadere Mahallesi'nde yaşayan köylülerden H.T., jandarmayı arayıp, tarlasının yakınındaki dere yatağında çalılıklar arasındaki bir kişiyi, domuz sanarak av tüfeğiyle vurarak yaraladığını bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, sol bacağından yaralan ve kendilerine  İzmir doğumlu  İsmail Demir adına düzenlenmiş sahte kimlik veren kişinin, daha önce gördükleri fotoğraflarından cinayet ve yaralama suçlarından aranan Ali U., olduğunu farketti. Yanındaki çantada ve üzerinde yapılan aramada, gerçek nüfus cüzdanı, 1 ruhsatsız tabanca, 35 mermi,  Türkiye haritası, 3 bin 500 dolar ve 1100 lira para ele geçirilen Ali U., tedavisi için bir jandarma eşliğinde ambulansla  Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ali U.'nun tedavisinin tamamlanmasıın ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.  Jandarma Ali U.'yu domuz zannedip av tüfeğiyle yaralayan H.T.'nin ifadesine başvururken, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek