Reklamlar
Magazin 2017-06-15 13:42:06 Karakaya

Altı Saat Süren Estetik Operasyonu Danniella Westbrook

Estetik operasyonları için bıcak altına yatan ünlülerin sayısı bir hayli fazla. Sürekli yeniliği seven ünlü isimler kendilerini yenileyerek yeni projelere ve yeni hayranlara kavuşmak için uzun sürecek estetik operasyonları yaptırıyor. Kendilerini daha da güzelleştirmek için estetik operasyonları yaptıran ünlü isim Danniella Westbrook altı saat süren estetik operasyon gerçekleştirdi.

 

43 yaşındaki İngiliz oyuncu Polonya'ya giderek altı saat süren estetik operasyonu yaptırdı. Yüzündeki şekil bozukluğunu düzeltmek için ameliyat masasına yattığını söyleyen Danniella Westbrook, altı saat süren ameliyattan kalktığı vakit estetik operasyonu için pişman dolu sözler kullandı.

Sosyal medya üzerinden takipçilerine estetik operasyonu hakkında bilgiler veren Danniella Westbrook, plastik cerrahi operasyonların çok da iyi sonuç getirmediğini estetik operasyonu yaptıracak kişilerin bunu bir kaç defa düşünmesi gerektiğini söyledi.

Estetik operasyonu yaptıracak kişilerin bir kez daha düşünmelerini ve daha sonra benim fotoğraflarıma bakmaları gerektiğini söyleyen Danniella Westbrook sonucun bendeki etkisini görecekler diyerek estetik operasyonları hakkında tecrübesini takipçilerine paylaştı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek