Reklamlar
Hayat 2017-01-11 16:00:09 Karakaya

Aldığı Ayakkabı Taklit Ürün Çıktı

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde hüsran yaşayan bir çok kişi durumu gene internet üzerinden paylaşıp yaşadığı sıkıntıyı gösteriyor. Yaptığı alışverişi ve web sitesini ifşa edip ürünün ne olduğunu gösteren kullanıcılar herkesin dikkatli olmasını istiyor.

 

Daha çok Çin alışveriş sitelerinde yaşanan kabus bir çok web kullanıcısını bezdirmiş durumda. Ürünün görseli ve gönderilen ürün arasında farkedici derecede bir fark olduğunu belirten web kullanıcıları alışveriş sitesini ifşa ederek o siteden birşey almamaları konusunda uyarıyor.

Web üzerinden ayakkabı siparişi veren kişi gelen ayakabıyı denediği sırasında şok yaşadı. Paketi büyük bir merakla açan kişi gelen ayakkabıları denediğinde büyük bir şok yaşadı. Ayakkabı modelin markasının taklit ürün olduğunu anlayan web kullanıcısı topuğuna yapışan ayakkabı markası ile şok yaşadı.

Ayağına tam oturan ayakkabıyı çıkardığı sırada durumu farkeden web kullanıcısı yaşadığı bu anı fotoğraflayıp sosyal medyada paylaştı. Herkesin ürün alırken dikkat etmesini istedi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek