Reklamlar
Magazin 2017-03-17 15:57:30 Karakaya

Adriana Lima'nın Yeni Aşkı Hızlı Çıktı

Victoria's Secret modeli Adriana Lima, yeni aşkı ile yemek yerken görüntülendi. Mutlu çift beraber baş başa akşam yemeği yerken görüntülendi bol bol fotoğraf çektiler. Bir ara romantik anların yaşandığı akşam yemeğinde mutlu aşıklar öpüştü bu anlar magazin objektifleri saniye saniye görüntüledi.

Amerikan futbolunun yıldızı Julian Edelman ile 8 aylık ilişkisini geçtiğimiz hafta bitiren dünyaca ünlü model  Adriana Lima, yeni bir aşka yelken açtı.

LİMA 8 AY SÜREN İLİŞKİSİNİ BİTİRDİ YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Dünyaca ünlü Victoria's Secret modeli  Adriana Lima, geçtiğimiz hafta Julian Edelman'la yollarını ayırmıştı. Brezilyalı model, ayrılığın üzerinden bir hafta geçmeden  Miami'de 5 yıldızlı bir otelde bir kişiyle fotoğraf paylaşmıştı ve bu kişinin yeni sevgilisi olduğu iddia edilmişti.

YENİ SEVGİLİYE ÖPÜCÜK

Ancak bu gündemin üzerinden 2 gün geçmeden güzel model yeni sevgilisinin dudaklarından öperken yakalandı. Romantik dakikalar yaşayan taze aşıklar kimseyi umursamadı ve bir süre öpüşmeye devam etti.

35 YAŞINDA LİMA 8 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİ İLE DUDAK DUDAĞA

27 yaşındaki Matt Harvey ile görüntülenen 35 yaşındaki  Adriana Lima, tüm gece yeni aşkıyla vakit geçirdi. Matt Harvey bu dünyaya eski değil daha önce de adı Ania Cywinska,  Devon Windsor ve Anne Vyalitsyn gibi modellerle anılmıştı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek