Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-03-22 09:29:26 Karakaya

Adem ve Sabriye Önce Tartıştı Sonra Barıştı

Survivor 2017 ünlüler gönüller yarışma programında ünlüler takımın da Adem ve Sabriye'nin tartışması son bölüme damga vurdu. Aralarından su sızmayan iki yarışmacının tartışması ile yaşanan kavgada bir müddet sonra barışmaları da dikkat çekti.

 

Adem'in Sabriye'ye nankör demesiyle alevlenen tartışmada Sabriye Adem'e sert çıkışlar yaptı. Ada yaşamında Adem, Sabriye'ye senin için herkesi karşıma aldım demesiyle büyüyen tartışmada ikili arasında ipler kopma noktasına geldi.

İki yarışmacı ada yaşamında birbirleri ile sürekli vakit geçirirken bir anda tartışma yaşamaları şok etki yaşattı. Birbirlerine karşı sert çıkışlar yaparak herkesi şaşırtan iki yarışmacının bir daha biraraya gelmeyeceği düşünülürken ikili daha fazla ayrı kalamadı yeniden birbirleri ile barıştı.

Sabriye'yi fevri konuşmaları konusunda yeniden uyaran Adem, Sabriye'ye karşı iyi niyetli davrandığını ifade etti. Sabriye, nankör kelimesine karşı çok bozulduğunu belirterek tartışmanın yaşandığını söyledi. Adem'in Sabriye'ye beni seviyor musun demesi ve ardından Sabriye'nin seni sevdiğim gözümden belli değil mi yanıtıda dikkatlerden kaçmadı. İki yarışmacı yeniden biraraya gelerek birbirlerine zeytin dalı uzattı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek