Reklamlar
Spor 2017-03-01 09:56:11 Karakaya

A Milli Maçların Biletleri Tükenmek Üzere

Türkiye A Milli Futbol takımımız Mart ayı içinde oynayacağı milli maçların biletleri satışa sunuldu iki maçın da biletleri tükenmek üzere. 2018 Dünya Kupası eleme grup maçlarında Moldova ve Finlandiya ile karşılaşacak Türkiye A Milli Futbol takımımız Antalya ve Eskişehir'de maçlara çıkacak. Yoğun ilgi gösterilen iki milli maça'da biletler tükenmek üzere.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın, Finlandiya ile 24 Mart 2017 Cuma günü Antalya Stadyumu'nda oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri ve Moldova ile 27 Mart 2017 Pazartesi günü Eskişehir Yeni Stadyumu'nda oynayacağı hazırlık maçının biletlerinin genel satışı, Taraftar Kulübü Üyeleri için sürüyor.

İLK MAÇ ANTALYA'DA SONRA Kİ MİLLİ MAÇ YENİ YAPILAN ESKİŞEHİRSPOR STADYUMUNDA

Yoğun ilgi gören biletlerin tükenmek üzere olduğu belirtildi. Antalya ve Eskişehirli futbolseverler heyecanla milli takımı bekliyor.

Her iki maçın da bilet satışı internet üzerinden sadece taraftarkulubu.tff.orgsitesinden gerçekleşiyor.

MİLLİ TAKIM TARAFTAR ÜYELERİNE SÜRPRİZ HEDİYELER

TFF'den yapılan açıklamada; Milli Takım Taraftar Kulübü üzerinden ücretsiz olarak Beyaz Üye olunabiliyor. Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için biletle beraber, kişiye özel hediyeler veeshop.tff.org sitesinden sağlanacak indirim fırsatı bulunmakta.

MİLLİ MAÇA BİR KİŞİ EN FAZLA 4 BİLET ALABİLİYOR

Yoğun ilgi gören A Milli Takım'ın Finlandiya ve Moldova maçlarının biletleri tükenmek üzere. Biletler taraftarkulubu.tff.org adresi üzerinden satılıyor.

Müsabakalara, 1 kişi en fazla 4 adet bilet satın alabiliyor. Satın alınan biletler, futbolseverlere kargo ile ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Türkiye-Finlandiya Maçı Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 50 TL

2. Kategori: 30 TL

3. Kategori: 15 TL

Türkiye-Moldova Maçı Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 30 TL

2. Kategori: 20 TL

3. Kategori: 10 TL

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek