Reklamlar
Gündem 2017-04-21 09:45:35 Karakaya

30 Ton Uyuşturucu Yakılarak İmha Edildi

Diyarbakır'de 30 ton uyuşturucu madde yakılarak imha edildi. Adli emanet depolarında mahkeme sonuçları beklenen uyuşturucu maddeler kontrollü şekilde yakılarak imha edildi. Piyasa değeri 150 milyon TL olan 30 ton uyuşturucu madde kontrollü şekilde imha edildi.

Diyarbakır  Jandarma Komutanlığı tarafından yakalanan ve adli emanet depolarında mahkeme sonuçları beklenen uyuşturucu maddeler yakılarak imha edildi.

PİYASA DEĞERİ 150 MİLYON TL

2016 yılı içerisinde  Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen büyük, orta ve küçük çaplı operasyonlar sonucunda ele geçirilen uyuşturucu maddeler adli sürecin tamamlanmasının ardından alınan imha kararı alındı.  Lice Kaymakamlığınca kurulan heyet tarafından Cumhuriyet Savcısı nezaretinde piyasa değeri yaklaşık 150 milyon TL olan (30) ton uyuşturucu madde yakılarak imha edildi.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN FİNANS KAYNAĞI YOK EDİLDİ

Açıklamada bölgede yaşayan vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması ve terör örgütünün finans kaynaklarının yok edilmesi amacıyla narko-terörizmle mücadeleye yönelik çalışmalara artan bir azim ve kararlılıkla devam edildiği belirtildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek