Reklamlar
Kadın 2017-06-29 14:21:40 Karakaya

26 Yaşında Yaşlı Gösteriyor

Geçtiğimiz günlerde 40'lı yaşlarında olan kadınların neredeyse bir genç kız gibi göründüğü haberleri herkesi şaşırtırken bu sefer yaşı genç olan kadının neredeyse bir yaşlı kadın gibi gözükmesi yeniden herkesi şaşırtıyor.

 

Sara Geurts isimli genç kadın 26 yaşında ve neredeyse 50'li yaşlarında bir kadın gibi gözüküyor. Yaşlı görünmesinde en büyük etkenin Ehlers Dantos sendromu olan Sara Geurts, 26 yaşından çok daha büyük gösteriyor.

Vücut hatları ve yüz ifadesi neredeyse bir 50 ile 60 yalarında kadınların yüz ifadesini andıran 26 yaşındaki Sara Geurts, modellik yaparak ABD'de yaşıyor. Moda sektöründe kariyer için var olduğunu ifade eden Sara Geurts yaşadığı sendromu pozifit enerjiye dönüştürmek için modellik yaptığını ifade etti.

Vücudunun deforme olmasından endişe etmeyen Sara Geurts, cesur kıyafetleri büyük bir özveriyle giyerek kamera karşısına geçiyor. En güzel pozlarını vererek çekimeri tamamlayan Sara Geurts kariyer yapmak için burada olduğunu vücudunun daha da yaşlanmadan kariyerinde iyi işler yapmak istediğini söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek