Reklamlar
Gündem 2017-04-21 11:52:51 Karakaya

1 Saniye Sonra Ne Olacak

Fotoğraf çektirmek istediğimiz anda o anı pozu yakalamak için uğraşlar veririz ve tam o sırada istenmeyen bir olay yaşanabilir. Güneşin doğuşu, evcil hayvan, iş kazası gibi durumlar saniyelik ve yakalanması zor pozlar.

 

Evinizde beslediğiniz evcil kedinizin her gün fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşıyorsanız bu onu çok sevdiğiniz anlamına gelir. Sürekli onunla vakit geçiren biri olarak bir fotoğraf pozuda onunla çektirmek istediğiniz sırada kediniz size ansızın tepki verebilir. Saniyelik yaşanan bu olayda sakin duran kedi bir anda size tırnaklarınızı çıkartabilir.

İş kazaları ciddi anlamda kişiye ve ya bir başkasına zarar verebilir. Dikkatli olmak gereken bu durumlarda işçiler ciddi şekilde işlerini yapmalıdır. Yüksek katlı bir binada sıva işlemi gerçekleştiren inşaat işçisi tam o sırada elinde tuttuğu iş aleti yere düştü. Kesici ve sert bir iş aleti olduğu için düştüğü yerde ses çıkartan bu aletin düştüğü yerde bir insan olmaması herkesi sevindirdi aksi takdirdi iş aleti ölüme yol açabilirdi.

İskelede balıkları beslemek için ölü balıkları denize atan genç kız beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Ölü olan balıkları attığı sırada en büyük balığı kendisine çeken genç kız iskelede uzandığı sırada refleks olarak bir anda geri doğru çekildi. Büyük bir balığı kendisine çektiğinin farkında olmadan balığı denize atmadan korkuyla geri çekildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek